139.000 €

Dúplex en Gironella

Gironella
  • 2 hab.
  • 2 baños
  • 122 m2
Añade tu comentario. Sólo lo verás tu

EN VENDA DUPLEX A GIRONELLA

VENDA DUPLEX AL CENTRE DE GIRONELLA :
Es ven espectacular dúplex rústic, situat al centre de Gironella.
Moltes vistes i sol tot el dia.
Totalment reformat i nou a estrenar.
Construit amb fusta i pedra vista que aporta molta calidesa.
Té una superficie de 122 m2 distribuits en dues plantes:
1a .- Planta baixa amb un menjador- sala d´estar i llar de foc, balcó molt ampli, cuina, habitació doble amb armari encastat i un bany.
2a.- Planta superior habitació doble , bany a la suite i terrassa.
PREU: 139.000 Euros

Anuncio: 14373000000233 Última modificación 19/5/2026 12:34:00

Características

  • Calefacción
  • Sin plaza parking
  • Sin ascensor
  • 2 Baños
  • Cocina tipo office
  • Sin aire acondicionado
  • Cerca de transporte público
  • Certificado energético :
    • Emisiones:
      G
      999 kg CO2 m2 / año
    • Consumo:
      G
      999 kW h m2 / año

Ubicación

Gironella

Comparación €/m

139.000 €Anuncio
1.279 €/m2 en comarca
1.139 €/m2 del anuncio
Este anuncio es 11% más bajo que la media